Transportní klec: pro klidnou jízdu autem

Napsal 7psu.bloger.cz (») 10. 7. 2015, přečteno: 1158×
klec.jpg

Jsou situace, kdy se opravdu hodí transportní klec. Cestujete někam automobilem a svého psa či kočku berete s sebou. Logicky je třeba vyřešit otázku jak co nejlépe a nejbezpečněji zajistit, aby cesta proběhla pro všechny pasažéry v klidu a pohodě. Transportní klec zde má své nezastupitelné místo, a to zejména, pokud vyjíždíte na delší trasy a váš zvířecí společník by se záhy nudil.

Jak klec vypadá?

Transportní klec s hliníkovým rámem a pevnými panely má rozměr 63 x 65 x 90 cm. V horní části mezi rámem a stěnami je úzký volný prostor pro větrání a snadné uchopení klece. Dvířka mají spodní část pevnou a horní tvoří mřížka. Zároveň jsou dvířka opatřena bezpečnostní pojistkou. Transportní klec nabízí pejskovi či kočičce dostatek místa a světla. Rám klece je natolik pevný, že podstatným způsobem garantuje bezpečnost zvířete i v případě nehody vozu. Samotná klec je uvnitř opatřena protiskluzovou vložkou, což je důležitý prvek komfortu psa a kočky na cestách. Podívejte se na naši nabídku a seznamte se s tímto dokonalým výrobkem.

Proč klec pořídit?

Nejen lidská posádka vozu chce mít na cestě nezbytné pohodlí a cítit se co nejuvolněněji. Transportní klec poskytne vašemu psovi nebo vaší kočce cestování bez stresu v pohodlí a bezpečí. Čtyřnohý člen rodiny bude celou dobu tzv. ve svém, na jeho „výhradním území“. Transportní klec díky suchému zipu na spodní rámu snadno pevně přichytíte ke dnu automobilového kufru. Zůstane tak stát na místě a zvíře bude klidné. Než poprvé takto vyjedete, seznamte s klecí svého miláčka nejprve doma „na sucho“. Až dojde na ostré využití, pes či kočka již nepůjdou do neznáma, ale do důvěrně známého prostředí. Poraďte se s námi o nákupu transportní klece, objednejte si tento skvělý produkt.

Bezpečnost především!

Transportní klec je vysoce sofistikovaným výrobkem. Splňuje ta nejpřísnější bezpečnostní a jakostní kritéria pro přepravu psů a koček. Celá konstrukce má za úkol nejen chránit, ale i poskytnout pohodlí a uvolnění. Cenová hladina se v tomto případě pohybuje ve víc než velmi přijatelné výši. Produkt vám po objednání dodáme prakticky obratem. Ještě váháte? Kontaktujte nás a my rádi zodpovíme všechny vaše další dotazy.

http://bit.ly/1dPSnXs

Štítky: recenze
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a osm