Šampon pro psy a kočky

Napsal 7psu.bloger.cz (») 9. 6. 2015, přečteno: 1650×
sampon-trixie.jpg

Zdravý pes nebo kočka se pozná také podle srsti a k tomu vám nejlépe pomůže Neutral šampon Trixie. Je pochopitelné, že domácí mazlíček má být náležitě čistý a dobří chovatelé věnují dostatek pozornosti hygienické stránce nejen pejsků, ale i koček. S tím přímo souvisí stav srsti a kůže. Neutral šampon je špičkový německý produkt, který z čtyřnohých přátel udělá zakrátko výstavní šampiony, na něž budou jejich majitelé dostatečně hrdí. Seznamte se s tímto šamponem.

Péče se šamponem Trixie

Neutral šampon Trixie nabízíme v balení 250 ml a 1 l. Jak už bylo řečeno, je vhodný a určený pro krásnou srst psů i koček. Neutrální složení šamponu Trixie je svými blahodárnými účinky nejlepší variantou pro základní péči o srst. Srst se nebude vysoušet, udrží se čistá a bude zajištěna přirozená mastnota kůže. Aplikace je více než jednoduchá. Šampon jemně naneseme na srst a promneme, poté opláchneme vodou, nejlépe pod sprchou. Při větším znečištění srsti tento proces opakujeme i několikrát. Neutral šampon dokonale splní své poslání a už po prvním použití s ním budete nadmíru spokojeni. Poraďte se s námi o výhodách tohoto produktu.

Pro koho je šampon určen

Trixie produkuje výrobky, které mají tu výhodu, že jsou víceúčelové. Konkrétně to znamená, že Neutral šampon je vhodný pro všechna plemena a všechny typy srsti. Nemusíte mít obavy, zda dáváte právě vašemu miláčkovi ten nejlepší přípravek. „Velice tento šampon doporučuji. Měli jsme jej pro našeho velkého chlupatého bernského salašnického psa a opravdu fungoval. Neměl slepenou srst, byl nadýchaný, dokonce i více chlupatější než předtím. Šampon je suprový a mohu jej jedině doporučit dále všem, kdo chtějí krásného pejska,“ uvádí jedna ze spokojených majitelek psa. Inspirujte se i vy od zkušených chovatelů.

I v našem e-shopu 7psů

Neutral šampon byl speciálně vyvinut odborníky jako vskutku špičkový produkt pro psy a kočky. Zkušeným i začínajícím chovatelům se tak dostává do rukou kvalita splňující přísná jakostní kritéria, a to za více než lidových cenových podmínek. Naše dodací lhůty jsou zkrácené na minimum. Po své objednávce vám Neutral šampon Trixie zašleme prakticky obratem. Neváhejte a prohlédněte si nabídku v našem sortimentu.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a nula