Psí pelíšek - Iglú MOON: recenze

Napsal 7psu.bloger.cz (») 19. 5. 2015, přečteno: 2024×
iglu-moon.jpg

Vyzkoušeli jste již psí pelech, pelíšek, ležení? Představíme vám oblíbený iglú MOON. Někteří chovatelé malých psů a koček s tímto zařízením možná již mají své zkušenosti a ti ostatní mají možnost se seznámit s velmi praktickým „bydlením“ pro své domácí miláčky. Iglú MOON je součástí naší nabídky, a to za velmi výhodných podmínek. Dopřejte svým pejskům a kočičkám komfort v pelechu, který si ihned zamilují.

„Na co” iglú je?

Slovo iglú znamená v jazyce kanadských Inuitů (Eskymáků) domov či dům. Naši čtyřnozí členové rodiny taky potřebují nějaký ten svůj domov, i když za svou „noru“ vlastně považují celý byt či dům, kde žije jejich člověčí rodina čili jejich „smečka“. Psí pelech Iglú MOON svým tvarem připomíná skutečné iglú, jeho rozměry jsou 45 x 40 x 45 cm. Tato standardní velikost je proto vhodná pro kočky a malé psí rasy, jako je například čivava, yorkšír nebo francouzský buldoček. Tento pelíšek má hnědou barvu a jeho hmotnost se pohybuje okolo jednoho kilogramu. Iglú MOON má vyjímatelné dno a spodní část je z protiskluzového materiálu. Na špici iglú je praktické ouško, díky němuž se dá velmi snadno přemístit.

Co iglú MOON umí

Iglú MOON je díky plyšovému materiálu velmi pohodlným a komfortním pelíškem. Měkká výplň izoluje od studené podlahy a zaručuje dostatek tepla uvnitř. Pevné švy počítají s tím, že ne vždy bude pejsek nebo kočička v klidu a projeví i svůj přirozený temperament. Pelíšek zkrátka něco vydrží. Jeho údržba je navíc poměrně snadná. Stačí ho celý vyprat na 30 stupňů Celsia. V případě cestování si pak iglú MOON snadno a rychle složíte a vezmete s sebou. Domácí mazlíček tak může mít své pohodlí na které je zvyklý i kdekoli mimo domov.

Ač se to nezdá, tak psi a kočky potřebují čas od času rovněž trochu toho svého soukromí a nerušeného klidu. Iglú MOON je pro takové chvilky více než ideálním zařízením. Nejen pro spánek, ale i pro odpočinek, sladké nicnedělání, je tento „domeček“ velmi praktickým řešením. Jakmile nebude mít chvíli svého pejska na očích, zkuste jen tak nakouknout do iglú MOON. Téměř jistě ho tam najdete a pokud vůbec otevře aspoň jedno oko, tak se podívá jakoby chtěl říct: „Teď neruš, mám siestu“.

Proč je oblíbené?

Iglú MOON je bezesporu nápaditým a prvotřídním výrobkem, a to s mnohokrát osvědčenými poznatky zkušených chovatelů, kteří již na tento pelíšek nedají dopustit. Přesvědčte se i vy o nesporných výhodách. Cenové podmínky řadí iglú MOON do kategorie výrobků, které jsou snadno dostupné pro opravdu každého majitele malého pejska nebo kočičky. Za málo peněz získá chovatel jednoduché zvířecí přístřeší s dlouhou životností. Pro psa i kočku se stane oblíbeným místem, jež navíc bude skutečně jeho tzv. výsostným územím, kde jeho obyvatel nebude nikým a ničím rušen. Samozřejmě vyjma nezbytné občasné hygienické údržby.

Tak co, jste rozhodnuti pořídit si iglú MOON do své domácnosti a věnovat tak kočce či psovi nečekaný dárek? S důvěrou se na nás obraťte. Poradíme vám. Více na www.7psu.cz

Štítky: pelíšek, recenze, pes
Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a osm