Psí hračky - Míč s tlapkou - recenze

Napsal 7psu.bloger.cz (») 20. 5. 2015, přečteno: 1672×
mic-s-tlapkou.jpg

Nejspíš bychom asi těžko hledali psa, který by nemiloval psí hračky. Vrhací tenisový míč s tlapkou na šňůrce 6 cm/50 cm je proto vděčná psí hračka, která nebude nikdy dlouho ležet v šuplíku. Psi jsou všeobecně od přírody velmi hravá stvoření a tato drobnost jim dokáže vykouzlit nezapomenutelné chvíle, při kterých budou štěstím v sedmém psím nebi. Pokud jste ještě míč s tlapkou nevyzkoušeli, tak vřele doporučujeme.

Hravé chvilky

Všichni psi jsou vděční za každou chvíli se svým pánem a s lidmi, které znají a mají je rádi. Nemohou být pořád zavřeni v bytě či domě a rovněž je pro ně nedostačující jen obyčejné venčení na vodítku, kdy se obejde blok a tím to končí. Míč s tlapkou tohle může podstatným způsobem změnit. Samotný míček má průměr šest centimetrů a šňůrka je dlouhá padesát centimetrů. Hračku si tedy pohodlně můžete dát například do kapsy bundy a na vhodném místě venku ji vytáhnout k velké radosti vašeho psího miláčka. Jakmile se s ní totiž pejsek jednou seznámí, bude ji vyžadovat pokaždé, když ji uvidí.

Míč s tlapkou jako skvělá hračka

Vrhací tenisový míč s tlapkou na šňůře je dokonale přizpůsoben pro psí hrátky. Samotný míček neobsahuje skelná vlákna a je tudíž pro psa zdravotně nezávadný. Zároveň je dostatečně měkký, ale pevný, aby ho pejsek hned nerozkousal. Tato hračka je uzpůsobena nejen pro malé psíky, ale rovněž i pro ty větší. Velkou výhodou vrhacího tenisového míčku je, že jej lze použít nejen k aktivitám někde na louce či jiném vhodném „suchém“ povrchu, ale i při vodních hrátkách. Míček se nepotopí. Na trhu jsou dokonce tato výrobky ve třech různých barvách. Tak co, ještě váháte zda svému čtyřnohému kamarádovi pořídíte míč s tlapkou? Bez obav se na nás obraťte, rádi vám poradíme a zodpovíme všechny vaše dotazy.

Tato psí hračka je vysoce kvalitní výrobek a to za poměrně nízkou cenu. Žádný chovatel psa tedy nemusí mít obavy, že by takovou hračku nemohl pejskovi dopřát. Dodací lhůta je krátká a milé zpestření psího i vašeho člověčího života může být brzy přímo u vás. Vsaďte na mnohokrát osvědčený produkt vyvinutý specialisty a zkušenými odborníky. Objednejte si vrhací míč s tlapkou ještě dnes.

Jiné hračky?

Nafukovací míče jsou pro psy naprosto nevhodné – prakticky ihned prasknou, jakmile po nich pes skočí. Jiné obyčejné míče nějakou dobu vydrží, ale i ty mnohdy „odejdou“ po častém kontaktu s psími zuby. Vrhací tenisový míč s tlapkou je proto unikátní hračkou. Tento míček pes nezničí, nemusíte ho nikde hledat, když je na šňůře, kterou máte v ruce a dostatečně se přitom vydovádí nejen ona němá tvář, ale vlastně všichni přítomní. Podívejte se do tváře svého zvířecího miláčka a v jeho psím pohledu jistojistě bude napsáno: chci si hrát. Vrhací tenisový míč s tlapkou na šňůře mu toto přání splní měrou vrchovatou. Kontaktujte nás kdykoliv a objednejte si tento nenápadný, ale chytrý produkt. www.7psu.cz

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a dvanáct