Granule Belcando

Napsal 7psu.bloger.cz (») 9. 6. 2015, přečteno: 1616×
belcando-adult-dinner-25kg.jpg

Produkty německé řady Belcando jsou odpovědí i na ty nejnáročnější požadavky, které mohou chovatelé a majitelé psů na kvalitní stravu pro své miláčky mít. Rodina zakladatele společnosti Bernharda Wiggera totiž pracovala v zemědělství po dlouhé generace a jejich přirozeně pozitivní přístup ke zvířatům je v celé škále jejich výrobků patrný i dnes.

Složení krmiva

Celá výrobní technologie krmiv Belcando vychází z myšlenky zdravé, nutričně hodnotné stravy pro domácí zvířata založené především na přírodní bázi. Vychází ze zcela nového nutričního konceptu s přírodním holistickým přístupem. A proto je také i pro granule Belcando charakteristická jejich optimální stravitelnost a aroma, maximální podíl masa a suroviny nejvyšší kvality.

Samotná značka Belcando se za dobu svého působení na trhu stala garancí pro krmiva vyráběná s přihlédnutím k nejnovějším poznatkům vědy a výzkumu, s použitím surovin pouze nejvyšší kvality. Zcela jistě v nich nenajdete sójový protein, umělá barviva, aromata nebo konzervanty, eneticky modifikované potraviny, pšenici. Belcando představuje tu nejlepší volbu pro každého, kdo odmítá dělat kompromisy ve výživě svého psa. Je totiž potravinovou odpovědí na všechny požadavky. 

Naše nabídka, ta pravá pro vašeho psa

Pokud máte jakékoliv dotazy k této produktové řadě, neváhejte se obrátit na naše specialisty. Poradí vám, které kombinace krmiv jsou vhodné právě pro Vašeho psa.  V naší nabídce najdete tyto produkty Belcando (většinou v balení od jednoho do 25 kilogramů):

Belcando Adult Dinner (pro dospělého psa) má vliv na rozvoj zdravé kůže a husté srsti, napomáhá trávení a podporuje tvorbu kloubní chrupavky.

Belcando Finest Grain Free jsou vhodné pro malá a střední plemena, pro psy s potravinovou intolerancí a alergií na bílkoviny pro psy nesnášející lepek a obiloviny (obiloviny nahrazeny kvalitním amarantem).

Belcando Puppy Granula je pro štěňata od začátku odstavení od feny, lze konzumovat buď suché (miniaturní velikost granulí) nebo zalít teplou vodou a smíchat na kaši. Obsahuje vysoké množství energie.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a devět