Doplňky pro psy - ruksak na záda - recenze

Napsal 7psu.bloger.cz (») 21. 5. 2015, přečteno: 1801×
ruksak.jpg

Doplňky pro psy? Ano! Přemýšleli jste o tom, že by váš pes měl svůj ruksak na záda? Nelekejte se, vůbec to není šílený nápad, ale docela moderní trend. V naší nabídce najdete ruksak na záda pro psa velikosti L 28 x 18 cm a M 23 x 15 cm. Tento doplněk chovatelské výbavy ocení zejména majitelů psů, kteří rádi vyrážejí na dlouhé pěší výpravy a samozřejmě s sebou berou své psí kamarády. Prohlédněte si aktuální nabídku, poraďte se s námi.

Pro koho je ruksak určen?

Psí ruksak na záda se hodí nejlépe pro střední a velká plemena, a to pro psy starší rok a půl. V žádném případě ne pro štěňata a staré psy. Z počátku je žádoucí, aby si váš pes na ruksak zvykl. Dejte mu jej tedy z počátku prázdný a na menší procházky. Pejskovi brzy ani nepřijde, že se děje něco zvláštního a bude brát batůžek na zádech s úplnou samozřejmostí. Samotný ruksak na záda je z nepromokavého nylonu a má dvě postranní kapsy. Jedním popruhem připevníte batoh kolem trupu pejska a druhým popruhem kolem krku. Popruhy utáhněte tak, aby batoh dobře seděl a zároveň, aby popruhy neškrtily a neomezovaly čtyřnohého přítele v přirozeném pohybu.

Ruksak, pomocník při dog-trekkingu

Ruksak na záda pro psy ocení zejména sportovně založení chovatelé, kteří se věnují dog-trekkingu, tedy pěší turistice se psem. Dále pak samozřejmě mnozí další, kteří rádi vyrážejí na procházky a túry do volné přírody a do hor. Do postranních kapes batohu se pohodlně vejde svačina pro psa i pro pána, lahev s vodou a miska, sáčky na psí exkrementy, případně další potřebné drobnosti. Dbejte na to, aby obě kapsy měly rovnoměrně vyváženou zátěž. I když máte statného psa, nepřetěžujte ho. Zátěž nesmí přesáhnout víc jak jednu třetinu hmotnosti psa. Nikdy nepořizujte ruksak na záda pro malá plemena jako je například čivava. Jejich tělesná konstrukce není tak silná a zátěž by tito pejskové nezvládli. U nich hrozí vážné poškození páteře.

V naší nabídce...

Pokud se rozhodnete zakoupit pro svého psího miláčka praktický a vzhledově vkusný ruksak na záda, vězte, že se jedná o velmi kvalitní prvotřídní výrobek, který byl vyvinut a postupně zdokonalen zkušenými odborníky. Batůžek pořídíte za hodně výhodných cenových podmínek, a to s krátkou dodací lhůtou. Ruksak na záda pro psa je ve velikosti L 28 x 18 cm a M 23 x 15 cm. Velikost volte podle toho jak je statný váš pes. Batoh nesmí být ani moc velký, ani moc malý, pak pejskovi na zádech špatně sedí a stane se spíše nevítaným doplňkem.

Projděte si v klidu svého domova aktuální nabídku, seznamte se s podrobnými údaji. Kontaktujte nás a ptejte se na všechno, co vás zajímá, co vám není jasné. Jsme zde pro vás. www.7psu.cz

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a čtyři