Batoh na psa - recenze

Napsal 7psu.bloger.cz (») 28. 5. 2015, přečteno: 1420×
tbag.jpg

Do města i do přírody můžete použít nylonový batoh na psa. Je určen pro malé pejsky do osmi kilogramů, ale hodí se i pro kočky nebo další malá zvířátka jako je třeba fretka. Batoh na psa není ničím výjimečným, používá ho mnoho pejskařů. Vlastně se dá směle říct, že se stal normální součástí výbavy potřeb pro malé psy. Pokud o něčem podobném uvažujete, neváhejte a vsaďte na osvědčenou kvalitu, jejíž přednosti zakrátko poznáte sami.

Jak batoh vypadá?

Nylonový batoh na psa Tbag má rozměry 44 x 30 x 21 cm. Je velmi pevný a opatřen zadní odnímatelnou kapsou a bočními kapsami. Popruhy na záda jsou anatomicky tvarované a je možné je nastavit tak, aby rozložení batohu na vašich zádech vyhovovalo právě vám. Batoh má rovněž pevné ouško, takže ho můžete nést i jako tašku. Batoh na psa je opatřen síťkou pro cirkulaci vzduchu, neměli byste tak mít zbytečně moc propocená záda. Díky praktické karabince můžete psa připoutat k batohu a vyloučit tím riziko, že vám z batohu vyskočí v tu nejméně vhodnou chvíli.

Tento výrobek má své uplatnění zejména tehdy, když jdete na delší procházku a váš psí společník by takovou trasu zvládal jen s obtížemi, vhodný je rovněž, kdy pejsek není zrovna úplně zdravotně v kondici a je lepší ho nést nebo když se pohybujete v hustém městském provozu a nemůžete plně svého psa ohlídat. Nylonový batoh na psa je zkrátka co do praktického využití multifunkční. Pejsek samozřejmě není v batohu celý, ale má hlavičku venku a může pozorovat okolí.

Z čeho je vyroben?

Nylonový batoh na psa je z pevného a nepromokavého materiálu. Je dokonale přizpůsoben na venkovní podmínky, a to za jakéhokoliv počasí. Jeho údržba je velmi snadná a rychlá. Vymete nečistoty, otřete vlhkým hadříkem. Pejsek si záhy na tento způsobem „dopravy“ zvykne a nebude mu připadat takové cestování nijak nepatřičné. Jak už bylo řečeno výše, batoh má nosnost osm kilogramů, takže ani člověk nemá na svých zádech nijak moc přehnanou zátěž a pokud jste aktivními sportovci, ani nepocítíte výraznou únavu.

Ještě váháte?

Jste-li majiteli malého pejska, kočky či jiného menšího domácího zvířete, může se vám batoh na psa opravdu hodit. Jde o prvotřídní velmi kvalitní produkt, a to za poměrně příznivých cenových podmínek. Po objednání obdržíte batoh v co nejkratším časovém rozmezí. Podívejte se v klidu vašeho domova do nabídky našeho sortimentu. Seznamte se s nylonovým batohem na psa. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem, rádi vám pomůžeme. I vy můžete být spokojeným majitelem praktického batohu na psa. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a osm